Nasi uczniowie w finale konkursu czytelniczego!

Uczniowie naszego liceum osiągnęli wysokie wyniki: Kamil Bujak z kl. 1G i Iwona Matras z klasy 2E zdobyli drugie miejsce, a Zuzanna Majeran z klasy 1G zdobyła piąte miejsce. Gratulujemy reprezentantom naszej szkoły i jednocześnie życzymy powodzenia w finale konkursu, który odbędzie się 26 marca w Krakowie.

10 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Starym Sączu odbyły się rejonowe eliminacje Małopolskiego Konkursu Czytelniczego – „Bohaterowie Potopu H. Sienkiewicza”. W konkursie wzięło udział osiemdziesięciu dziewięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego. 

https://www.youtube.com/embed/4-hHVDYNTkU
10 marca 2013

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content