Osiągnięcia uczniów

2020/2021

Beata Kulpa ( klasa  2G ) – VIII Dyktando Niepodległościowe “Po polsku o historii” – XI miejsce na etapie wojewódzkim – opiekun -mgr Jolanta Bugajska

Irmina Bubula ( klasa 3E )  – Konkurs Literacki im. Zosi Smreczyńskiej – III miejsce   – opiekun  – mgr Jolanta Bugajska

Patrycja Nawalaniec ( klasa 2Fp ) – Konkurs Literacki im. Zosi Smreczyńskiej – II miejsce – opiekun – mgr Katarzyna Sochacka–Wilk

Filip Abram   (klasa 2Fg) – VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe “Po polsku o historii” /Laureat – opiekun -mgr Wiesław Ociepka

Michał Marek ( klasa 2Bp ) –  VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe “Po polsku o historii” /Finalista – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Liliana Gołąb ( klasa 2Fg ) – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny – kat. LiterackaII miejsce – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Kinga Stach   ( klasa 2Fg) –  II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny – kat. LiterackaIII miejsce – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Katarzyna Jędrzejek ( klasa 2Fg ) – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny – kat. Literacka  III miejsce – opiekun –  mgr Wiesław Ociepka

Katarzyna Jędrzejek ( klasa 2Fg ) – Konkurs Literacki “Piękno Małopolski – słowem opisane”  III nagroda – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Katarzyna Jędrzejek  (klasa 2Fg) – Konkurs Sztuki Słowa Żywegoi Pisanego” Od Serca człowieka ku Nieskończonemu”– III nagroda recytacja – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Katarzyna Jędrzejek ( klasa 2Fg ) – I NAGRODA za kompozycję i interpretację utworu pt. „Wybrzeża pełne ciszy”  – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Karolina Tobiasz ( klasa 2Fg) – Konkurs Sztuki Słowa Żywego i Pisanego” Od Serca człowieka ku Nieskończonemu”– III nagroda recytacja – opiekun -mgr Wiesław Ociepka

Grupa projektowa   ( klasa 1A ) –  Projekt “Prawie jak w Luwrze – czyli niecodzienna galeria sztuki w Orkanie”.Wygrana- zdobycie grantu na realizację projektu – opiekun – mgr Katarzyna Sochacka – Wilk

Grupa projektowa  ( klasa 2Fp ) –  Projekt “Zielono nam w głowie i nie tylko…- czyli zielona strefa w Orkanie”.Wygrana- zdobycie grantu na realizację projektu –opiekun – mgr Katarzyna Sochacka-Wilk

Anna Hebda ( klasa 2Fp ) – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny „# Odważ się być Mądrym -Sapere Aude!”2 miejsce- kat lit. – opiekun – mgr Katarzyna Sochacka-Wilk

Katarzyna Nowak (klasa 3F)  – Olimpiada FilozoficznaFinalistka w zawodach centralnych opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Natalia Mikołajczyk ( klasa 3F) – Olimpiada Literatury i Języka Polskiego /Finalistka II etapu, rekomendacja do etapu centralnego – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Anna Zięba, Krystian Radzięta, Jakub Szewczyk, Piotr Kądziela, Florian Smaga, Joanna Joniec, Marta Opioła, Julia Pajor, Karol Lis, Joachim Czech, Natalia Woźniak, Łukasz Bukowiec, Szymon Nowak ( klasa2Ap) – Międzynarodowy Konkurs Booktrailer Film FestivalFinaliści na etapie międzynarodowym /zdobywcy I miejsca w Polsce – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Zuzanna Knapczyk ( klasa 1Fp) – Olimpiada FilozoficznaFinalistka II etapu – opiekun –
mgr Anna Smaga-Trojanowska

Liliana Gołąb( klasa 2Fg) -Olimpiada FilozoficznaFinalistka II etapu     – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Liliana Gołąb( klasa 2Fg ) – Konkurs filozoficzny z okazji urodzin Leszka Kołakowskiego – I miejsce – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Liliana Gołąb( klasa 2Fg ) – Ogólnopolski Konkurs Filozoficzny UPJPIIFinalistka – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Liliana Gołąb( klasa 2Fg )  – Konkurs Sztuki Słowa Żywego i Pisanego „Od Serca Człowieka ku Nieskończonemu…” – II Nagroda za wiersze pt. „Jednostka człowieczeństwa” i „Wczesny wyrok śmierci” – opiekun – mgr Wiesław Ociepka

Sylwia Bogacz( klasa 2Fg )  – Ogólnopolski Konkurs Filozoficzny UPJPIIfinalistka – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Weronika Banach ( klasa 3F ) – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny
”# Odważ się być Mądrym -Sapere Aude!”I miejsce- kat. Esej – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Mateusz Kęska( klasa 3F )  – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny
”# Odważ się być Mądrym -Sapere Aude!”I miejsce kat lit. – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Mateusz Kęska( klasa 3F )  – Ogólnopolski Konkurs Filozoficzny UPJPIIfinalista – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Zuzanna Knapczyk ( klasa 3F ) – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny ”# Odważ się być Mądrym -Sapere Aude!”I miejsce kat. esej        – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Waldemar Florek( klasa 3F )  – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny ”# Odważ się być Mądrym -Sapere  Aude!”Wyróżnienie- kat. Esej – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Urszula Drożdżak ( klasa 3F )  – II Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny ”# Odważ się być Mądrym -Sapere Aude!”3 miejsce kat. .esej – opiekun – mgr Anna Smaga-Trojanowska

Anna Zięba( klasa 2Ap )  – Konkurs UJ „Mądra Książka 2020 (kategoria laudacja) – II miejsce  – opiekun  – mgr Kinga Janczy

Aleksandra Trojanowska – absolwentka   była 3F 65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – udział w etapie wojewódzkim w Krakowie – kategoria: „Teatr jednego aktora”-    opiekun- mgr Beata Jonarska

Aleksandra Szewczyk – absolwentkabyła klasa 3E65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – wyróżnienie na etapie rejonowym w Nowym Sączu. konkurs w ubiegłym roku szkolnym odwołano i odbył się z opóźnieniem, we wrześniu 2020 – opiekun – mgr Beata Jonarska

Natalia Mikołajczyk ( klasa 3F ) – Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – Finalistka etapu centralnego  – opiekun – mgr Grzegorz Kuziel

Jakub Czachurski  ( klasa 3F )– Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – uczestnik etapu okręgowego – opiekun -mgr Grzegorz Kuziel

Kacper Lach ( klasa 2Fg )   – Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – uczestnik etapu okręgowego – opiekun – mgr Grzegorz Kuziel

Xavier Toporkiewicz( klasa 2Fg) – Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym -uczestnik etapu okręgowego – opiekun – mgr Grzegorz Kuziel

Jakub Zapała( klasa 2Fg)  – Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – uczestnik etapu okręgowego – opiekun – mgr Grzegorz Kuziel

Kacper Czochara( klasa 2Fg)  – XLVII Olimpiada Historyczna – udział w etapie okręgowym – opiekun – mgr Adam Dębski

Weronika Banach( klasa 2Fg)  – XLVII Olimpiada Historyczna – udział w etapie okręgowym – opiekun –  mgr Adam Dębski

Kinga Nawalaniec( klasa 2Fg)  – Konkurs Biblijny – Etap Diecezjalny Konkursu – opiekun – ks. Maciej Śmigacz

Mateusz Kęska( klasa 2Fg)  – Olimpiada Teologii Katolickiej – zakwalifikowany do etapu diecezjalnego opiekun – ks. Tomasz Kupiec

Jakub Kasperski ( klasa 3A) – XIV Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH / finalista – opiekun – mgr Piotr Twaróg

Michał Nożkiewicz ( klasa 3A ) – XIV Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH / Laureat – opiekun – mgr Piotr Twaróg

Miłosz Joniec ( klasa 3D ) – Olimpiada Wiedzy Chemicznej  – Laureat – opiekun – mgr Joanna Oleksy

Karol Frączek( klasa3D ) – Udział w centralnym etapie Olimpiady Biologicznej – opiekun – mgr Piotr Wójciak

Karol Frączek( klasa 3D) – Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – Laureat – opiekun mgr Piotr Wójciak

Miłosz Joniec ( klasa 3D ) –Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu– finalista – opiekun – mgr Piotr Wójciak

2019/2020

Beata Kulpa (klasa 1Dp) – IV Limanowskie Dyktando /konkurs o zasięgu powiatowym/ tytuł I Limanowskiego Młodego Wicemistrza Ortografii – opiekun mgr Wiesław Ociepka

Weronika Mycek (klasa 1Fg) – IV Limanowskie Dyktando /konkurs o zasięgu powiatowym/   Wyróżnienie  – opiekun mgr Wiesław Ociepka

Filip Abram (klasa 1Fg) – IV Limanowskie Dyktando /konkurs o zasięgu powiatowym/ Wyróżnienie  – opiekun mgr Wiesław Ociepka

Wygrana w ogólnopolskim konkursie na najlepszy projekt edukacyjny „Projektanci edukacji” – grant w wysokości 1000 zł na jego realizację oraz półroczną prenumeratę czasopisma „Focus” dla biblioteki szkolnej. Realizacja w II okresie roku szkolnego klasa 1Fpopiekun mgr Katarzyna Sochacka- Wilk

Katarzyna Nowak (klasa 2F) – Finalistka etapu wojewódzkiego Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga-Trojanowska

Katarzyna Nowak (klasa 2F) – Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficznego -opiekun mgr Anna Smaga-Trojanowska

Oliwia Zając (klasa 2F) – Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficznego  – opiekun mgr Anna Smaga-Trojanowska

Monika Cepielik (klasa 2F) – V Ogólnopolski Konkurs na GADKĘ – laureat – opiekun mgr Anna Smaga-Trojanowska

Liliana Gołąb (klasa 1Fg) – I miejsce w konkursie poetyckim „O zielone pióro” organizowanym przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie – opiekun mgr Wiesław Ociepka

Liliana Gołąb (klasa 1Fg) – Udział w I i II etapie Ogólnopolskich Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych dla młodzieży organizowanych przez UPJPII w Krakowie –20 miejsce  – opiekun mgr Anna Smaga-Trojanowska

Liliana Gołąb (klasa 1Fg) – I miejsce w I Powiatowym Interdyscyplinarnym konkursie Filozoficznym „Sapere Aude” – opiekun mgr Anna Smaga-Trojanowska

Aleksandra Szewczyk (klasa 3E) – II miejsce w 65. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – eliminacje powiatowe – opiekun mgr Beata Jonarska

Sandra Duplak (klasa 3G) – III miejsce w 65. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – eliminacje powiatowe – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Aleksandra Trojanowska (klasa 3F) – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w tematyce dokument „Droga do wolności”  – opiekun mgr Beata Jonarska

Aleksandra Trojanowska (klasa 3F) – finalistka konkursu filmowego organizowanego przez Legalną Kulturę na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w tematyce spot reklamowy „Bądź fair w sieci”  –  opiekun mgr Beata Jonarska

Aleksandra Trojanowska (klasa 3F) –I miejsce na szczeblu powiatowym w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – turniej Teatrów Jednego Aktora oraz kwalifikacja do etapu rejonowego – opiekun mgr Beata Jonarska

Kacper Czochara ( Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922.[…]”- finalista– opiekun mgr Adam Dębski

Karol Młyński (klasa 3G) – Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922.[…]”- finalista – opiekun mgr Adam Dębski

Igor Szewczyk (klasa 1Fp)  – Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922.[…]”- etap rejonowy- udział  – opiekun mgr Adam Dębski

Błażej Sternal (klasa 3G) – Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922.[…]”- etap rejonowy- udział – opiekun mgr Adam Dębski

Adrian Frączek (klasa 1Fp) – Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922.[…]”- etap rejonowy- udział  – opiekun mgr Adam Dębski

Weronika Banach (klasa 2F) – XLVI Olimpiada Historyczna dla szkół ponadpodstawowych, finalistka etapu okręgowego – opiekun mgr Adam Dębski

Kacper Czochara (klasa 1Fp) –  XLVI Olimpiada Historyczna dla szkół ponadpodstawowych, zakwalifikowano do etapu okręgowego  – opiekun mgr Adam Dębski

Kamil Olesiak (klasa 3G) – XLVI Olimpiada Historyczna dla szkół ponadpodstawowych, zakwalifikowano do etapu okręgowego  – opiekun mgr Adam Dębski

Joanna Marcisz (klasa 1Fp) – XLVI Olimpiada Historyczna dla szkół ponadpodstawowych, zakwalifikowano do etapu okręgowego – opiekun mgr Adam Dębski

Piotr Palac (klasa 2A) – XLVI Olimpiada Historyczna dla szkół ponadpodstawowych, zakwalifikowano do etapu okręgowego –  opiekun  mgr Dorota Zarzycka

Natalia Mikołajczyk (klasa 2F) – Konkurs Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii, zakwalifikowano do etapu wojewódzkiego  – opiekun mgr Adam Dębski

Mateusz Kęska (klasa 2F) – Konkurs Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii, zakwalifikowano do etapu wojewódzkiego – opiekun mgr Adam Dębski

Mateusz Kęska (klasa 2F) –  Olimpiada Teologii Katolickiej III miejsce  – opiekun Ks. K. Czyżowski

Michał Jawor (klasa 3F) –  Finalista II etapu Olimpiady Języka Niemieckiego – opiekun mgr Agata Liszka

Michał Jawor (klasa 3F) –  Konkurs lingwistyczny Duet – II miejsce w kategorii j. angielskiego z j. niemieckim – opiekun mgr M. Młynarczyk, A. Liszka

Aleksandra Lasek (klasa 2C )- Konkurs lingwistyczny Duet – I miejsce w kategorii j. angielskiego z j. francuskim – opiekun mgr M. Młynarczyk

Milena Greń (klasa 2E) –  Finalistka Konkursu ‘I know America’  – opiekun mgr Maria Szumilas

Aleksandra Kulpa (klasa 3A) Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – zakwalifikowała się do II etapu – opiekun. mgr Ryszard Abram

Marcin Kurek (klasa 3A) –  Olimpiada o Diamentowy Indeks  AGH z matematyki – zakwalifikował się. do II etapu – opiekun mgr Ryszard Abram

Sebastian Piaskowy (klasa 3A)  – Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – zakwalifikował się do II etapu – opiekun. mgr   Ryszard Abram

Piotr Dziedzic (klasa 3A)- Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – zakwalifikował się do II etapu –opiekun mgr R. Abram

Sebastian Sukiennik (klasa 3A) – Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – Finalista  – opiekun mgr Ryszard Abram

Mateusz Wojtas (klasa 3A)  – Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – zakwalifikował się do II etapu – opiekun mgr Ryszard Abram

Karol Pach (klasa 3A) – Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – zakwalifikował się do II etapu – opiekun mgr Ryszard Abram

Piotr Dziedzic (klasa 3A) – LXXI Olimpiada Matematyczna awans do etapu okręgowego– opiekun mgr Piotr Twaróg

Przemysław Ryś (klasa 3A) – O Diamentowy Indeks AGH – fizyka – opiekun dr Mariusz Mrózek

Jakub Marek (klasa 3B) – Finalista  – Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Jakub Marek (klasa 3B) – Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości etap szkolny,  Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania etap szkoły– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Magdalena Szewczyk (klasa 3B) – Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości etap szkolny
i Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania etap szkoły – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Michał Marek (klasa 1Bp) – Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości etap szkolny, Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania etap szkoły – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Dominik Duda (klasa 1Ag) –  Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości etap szkolny,  Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Filip Klimek (klasa 3C) – Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości etap szkolny – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Miłosz Joniec (klasa 2D) – Wojewódzki konkurs Wiedzy Chemicznej – Laureat – opiekun mgr Joanna Oleksy

Karol Frączek (klasa 2D) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Kinga Leśniak (klasa 2D) –  Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Magdalena Leśniak (klasa 2D) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Kinga Lisek (klasa 2D) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista– opiekun mgr Joanna Oleksy

Aleksandra Pławecka (klasa 2D ) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Artur Karpiński (klasa 3D)  – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – Laureat – opiekun mgr Joanna Oleksy

Martyna Michalik (klasa 3D) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Bartłomiej Kotara (klasa 3D)  – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Andrzej Mrożek (klasa 3E) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – finalista – opiekun mgr Joanna Oleksy

Miłosz Joniec (klasa 2D) – Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – finalista  / II miejsce w Małopolsce/ – opiekun mgr Piotr Wójciak

Karol Frączek (klasa 2D) – Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – finalista – opiekun mgr Piotr Wójciak

Karol Frączek (klasa 2D) – Olimpiada biologiczna – etap wojewódzki – opiekun mgr Piotr Wójciak

Dariusz Kuśnierz (klasa 3G) – Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody –III miejsce – opiekun mgr Piotr Wójciak

Krzysztof Chudy (klasa 3G) -Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody –III miejsce – opiekun mgr Piotr Wójciak

Kamila Judka (klasa 2C) – Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Słowackiej – III miejsce – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Michał Zelek (klasa 2C) – Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Słowackiej – IV miejsce – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Wojciech Dyląg (klasa 3C) – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geologicznej 2019/2020 OKAWANGO – Finalista – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

2018/2019

Sandra Duplak (klasa 2G) – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim – Jan Paweł II jako artysta – opiekun – mgr Jolanta Bugajska

Emilia Jaworska (klasa 2G) – udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Mediach – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Katarzyna Zelek (klasa 2G) – Konkurs Poetycki im. Z. Smreczyńskiej – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Aleksandra Szewczyk (klasa 2E) – II miejsce  V Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta”-– opiekun mgr Beata Jonarska

Aleksandra Szewczyk (klasa 2E) – Udział w etapie rejonowym w Nowym Sączu  64 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego; II miejsce w etapie powiatowym -– opiekun mgr Beata Jonarska

Konkurs plastyczno- literacko-fotograficzny „Kościół pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej – Pomnik Konstytucji 3 Maja” organizowany z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

I miejsce w konkursie fotograficznym – Małgorzata Mąka
III miejsce w konkursie fotograficznym – Aneta Bulanda
Wyróżnienie – Emilia Kryzia, Oliwia Ligara , Julia Liszka.
II miejsce w konkursie plastycznym – Anna Hybel,
III miejsce w konkursie plastycznym: Kacper Łyszczarz, Martyna Sułkowska, wyróżnienie- Bartłomiej Kotara.
I miejsce w kategorii literackiej – Joanna Olesiak,
II miejsce w kategorii literackiej – Mateusz Błachut.

Katarzyna Frys (klasa 2G) – wyróżnienie w I etapie XXXI Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Trojanowska

Karolina Malec(klasa 2G) – wyróżnienie w I etapie XXXI Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Trojanowska

Irmina Bubula (klasa 1E) – Udział I etapie XXXI Olimpiady Filozoficznej opiekun mgr Anna Trojanowska

Oliwia Zając (klasa 1F) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Filozoficznym UP JP II –  opiekun mgr Anna Trojanowska

I LO drużynowo (16 osób) klasa IF i 2G – I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Filozoficznym UP JP II – opiekun mgr Anna Trojanowska

Angelika Michalik (klasa 3G) – Udział I etapie XXXI Olimpiady Filozoficznej opiekun mgr Anna Trojanowska

Jakub Guzik (klasa 2F)– Finalista Ogólnopolskiego Szkolnego Konkursu Poezji „Myśmy wciąż do Niepodległej szli” opiekun mgr Zofia Ociepka

Justyna Kowalska (klasa 2A) –  I miejsce w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim ”Jan Paweł II jako artysta” -– opiekun mgr Zofia Ociepka

Justyna Kowalska (klasa 2A) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim- etap okręgowy –opiekun mgr Zofia Ociepka

Aleksandra Trojanowska (klasa 2F) – IV miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” – kategoria-film– opiekun mgr Zofia Ociepka

Michał Pociecha (klasa 2A) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – etap okręgowy – opiekun mgr Zofia Ociepka

Szymon Górszczyk (klasa 1F) – 5 miejsce (kwalifikując się go do eliminacji wojewódzkich) w Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921–1956. Żołnierze II Rzeczypospolitej – Żołnierze Niezłomni”- etap rejonowy-– opiekun mgr Adam Dębski

Karol Młyński (klasa 2G) – 6 miejsce (nie kwalifikując się do eliminacji wojewódzkich) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921–1956. Żołnierze II Rzeczypospolitej – Żołnierze Niezłomni”- etap rejonowy – opiekun mgr Adam Dębski

Krzysztof Chudy (klasa 2G) – udział w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921–1956. Żołnierze II Rzeczypospolitej – Żołnierze Niezłomni”- etap rejonowy- opiekun mgr Adam Dębski

Błażej Sternal (klasa 2G) – udział Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego w latach 1921–1956. Żołnierze II Rzeczypospolitej – Żołnierze Niezłomni”- etap rejonowy- opiekun mgr Adam Dębski

Emilia Trzeciak (klasa 2G) – Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie, zakwalifikowana do następnego etapu olimpiady (wojewódzkiego) opiekun mgr Adam Dębski

Sandra Duplak (klasa 2G) –  udział – 19 miejsce (na 73) w Konkursie historycznym Patria Nostra edycja IV- Małopolska 2018/2019- opiekun mgr Adam Dębski

Aleksandra Piórkowska (klasa 1F) – udział –  19 miejsce (na 73) w Konkursie historycznym Patria Nostra edycja IV- Małopolska 2018/2019- opiekun mgr Adam Dębski

Eryk Stańdo (klasa 1B) – 19 miejsce (na 73)  Konkurs historyczny Patria Nostra edycja IV- Małopolska 2018/2019- udział –opiekun mgr Adam  Dębski

Katarzyna Zelek (klasa 3E) –  Finalistka Konkurs biblijny – opiekun Ks. mgr Krzysztof Czyżowski

Mateusz Kęska (klasa 1F) – uczestnik II etapu Konkurs teologiczny Ks. mgr Krzysztof Czyżowski

Anna Pawlik (klasa 2E) – uczestnik II etapu Konkurs wiedzy o Afryce opiekun ks. mgr Krzysztof Czyżowski

Karol Banach (klasa 3B) – uczestnik II etapu Konkurs wiedzy o Afryce opiekun ks. mgr Krzysztof Czyżowski

Karol Gęsiak (klasa 3A)  – laureat 2 miejsce Duet (j. angielski i j. francuski) opieka mgr D. Nawaleniec, E. Wyrwa

Michał Jawor (klasa 2F) –  zakwalifikował się do etapu finałowego (nie uczestniczył) Duet (j. angielski i j. francuski) opieka mgr M. Młynarczyk / D. Szewczyk

Aneta Krzyściak (klasa 3B) – awans do II etapu Olimpiady Języka Niemieckiego – opieka A. Liszka

Szymon Sułkowski (klasa 3D) – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – etap drugi opiekun mgr Piotr Twaróg

Aleksandra Kulpa (klasa 2A) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Śladami matematyków”  opiekun mgr Ryszard Abram

Joanna Kordeczka (klasa 2D) – IV miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Śladami matematyków”  opiekun Ryszard Abram

Joanna Kulig (klasa 2B) – IV miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” –opiekun Piotr Twaróg

Michał Nożkiewicz (klasa 1A) – VIII miejsce w Powiatowym Konkuries „Śladami matematyków” –opiekun mgr Piotr Twaróg

Jakub Kasperski (klasa 1A) – Kangur Matematyczny – wynik bardzo dobry opiekun mgr Piotr Twaróg

Kinga Cudek (klasa 1B) – Kangur Matematyczny – wyróżnienie opiekun mgr Anna Wrona

Oliwia Żak (klasa 1B) – Kangur Matematyczny – wyróżnienie opiekun mgr Anna Wrona

Bartosz Sułkowski (klasa 1B) – Kangur Matematyczny – wyróżnienie opiekun mgr Anna Wrona

Kinga Liptak (klasa 1D) – Kangur Matematyczny – wyróżnienie opiekun mgr Ryszard Abram

Szymon Sułkowski (klasa 3D) – Kangur Matematyczny – wyróżnienie opiekun mgr Piotr Twaróg

Jakub Kasperski (klasa 1A) – „Lwiątko” – wyróżnienie opiekun mgr Mariusz Mrózek

Klasa 1A – „Matematyka bez granic” 7 miejsce w regionie małopolskim i 20 w kraju opiekun mgr Piotr Twaróg

Klasa 1B – „Matematyka bez granic” 11 miejsce w regionie małopolskim i 26 w kraju opiekun mgr Anna Wrona

Jakub Marek (klasa 2B) – Finalista XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej opiekun mgr Sylwia Stelmach

Jakub Marek (klasa 2B) – Kwalifikacje do Etapu Wojewódzkiego Olimpiady Przedsiębiorczości opiekun mgr Sylwia Stelmach

Jakub Marek (klasa 2B) – Laureat 12 miejsce w Zawodach Centralnych Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun mgr Sylwia Stelmach

Jakub Marek (klasa 2B) – Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach etap okręgowy opiekun mgr Sylwia Stelmach

Magdalena Szewczyk (klasa 2B) – Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania etap okręgowy opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anita Sajdak (klasa 1A) – Inkubator Szkolnych Biznesów wyróżnienie na etapie centralnym i I miejsce w etapie okręgowym opiekun mgr Sylwia Stelmach

Jakub Kasperski (klasa 1A) – Inkubator Szkolnych Biznesów wyróżnienie na etapie centralnym i I miejsce w etapie okręgowym opiekun mgr Sylwia Stelmach

Mariola Rusnak (klasa 1C) – Wyróżnienie w „Pomyśle na Biznes w Powiecie Limanowskim opiekun mgr Sylwia Stelmach

Mariola Toporkiewicz (klasa 1C) –  Wyróżnienie w „Pomyśle na Biznes w Powiecie Limanowskim” opiekun mgr Sylwia Stelmach

Patryk Bieda (klasa 1B) – Wyróżnienie w „Pomyśle na Biznes w Powiecie Limanowskim” opiekun mgr Sylwia Stelmach

Eryk Stańdo (klasa 1B) – Wyróżnienie w „Pomyśle na Biznes w Powiecie Limanowskim” opiekun mgr Sylwia Stelmach

Wojciech Dyląg (klasa 2C) – Finał II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Słowackiej – III miejsce opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Wojciech Dyląg (klasa 2C) –  Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej 2018/2019 OKAWANGO

Szymon Sułkowski (klasa 3D) – Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady ,, O Diamentowy Indeks AGH” z chemii opiekun mgr Joanna Oleksy

Szymon Sułkowski (klasa 3D) – laureat II miejsce Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej opiekun mgr Joanna Oleksy

Anna Zięba (klasa 3D) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej (Finał) – udział opieka mgr Joanna Oleksy

Błażej Bednarczyk (klasa 3E) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej (Finał) – udział opieka mgr Joanna Oleksy

Andrzej Mrożek (klasa 2E) – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej (Finał) – udział Joanna Oleksy

Agnieszka Biedroń (klasa 2E) – Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS I miejsce opieka mgr Piotr Wójciak

Andrzej Mrożek (klasa 2E) – Udział w wojewódzkim etapie Olimpiady wiedzy o żywieniu i żywności opieka mgr Piotr Wójciak

Marcelina Banach (klasa 2E) – Udział w wojewódzkim etapie Olimpiady wiedzy o żywieniu
i żywności opieka mgr Piotr Wójciak

2017/2018

Dorota Banaś (klasa 3G) – Laureatka XXX Olimpiady Filozoficznej, Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych UPJP II, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska, uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Bartłomiej Kuna (klasa 3B) – finalista etapu okręgowego XXX Olimpiady Filozoficznej, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Joanna Czyrnek (klasa 3G) – finalistka (wyróżnienie) Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych UPJP II, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

I LO drużynowo (13 osób) – II miejsce Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych UPJP II, opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Sylwia Stokłosa (klasa 3G) – finalistka  etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Patrycja Mrożek (klasa 3G) – uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Aleksandra Szewczyk (klasa 1E) – II miejsce w pierwszym etapie 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– opiekun mgr Beata Jonarska

Wojciech Dyląg (klasa 1C) – I miejsce, kategoria Teatr Jednego Aktora, w pierwszym etapie 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– opiekun mgr Zofia Ociepka

Magdalena Toporkiewicz (klasa 1F) – II miejsce, kategoria Teatr Jednego Aktora, w pierwszym etapie 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego– opiekun mgr Zofia Ociepka

Aleksandra Szewczyk (klasa 1E) – I miejsce , IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Beata Jonarska

Michał Pociecha (klasa 1A) – II miejsce , IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Zofia Ociepka

Sandra Duplak ( klasa 1G) – III miejsce , IV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Patryk Lupa, Natalia Czechowska, Julia Lachor (klasa 3G) – I miejsce,  IV Powiatowy Konkurs Wokalny „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Filip Sternal (klasa 3G) – finalista zawodów  centralnych I stopnia Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” – opiekun mgr Adam Dębski

Karol Młyński (klasa 1G) – uczestnik etapu rejonowego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” – opiekun mgr Adam Dębski

Kamil Bulanda (klasa 3G) – uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie – opiekun mgr Adam Dębski

Adela Juszczak ( klasa 2G) – III miejsce , Konkurs wiedzy o sejmie – opiekun mgr Halina Bukowiec

Katarzyna Zelek (klasa 2E) – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun ks. Sylwester Brzeźny

Mateusz Czamara (klasa 2B) – uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Karol Banach (klasa 2B) – uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Dariusz Kuśnierz (klasa 2G) –uczestnik etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej w Krakowie  – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Zofia Długosz (klasa 1G) – uczestniczka etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej w Krakowie  – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Monika Wilczek (klasa 2C) – uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Magdalena Joniec

Magdalena Dębska (klasa 3D) – uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Natalia Mamak

Magdalena Wojcieszak (klasa 2B) – uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Aneta Kulig

Wioleta Nowak (klasa 2B) – uczestniczka etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Aneta Kulig

Weronika Barczewska (klasa1E) – II miejsce w Konkursie Poezji Niemieckojęzycznej w Nowym Sączu – opiekun mgr Urszula Janczy

Szymon Sułkowski (klasa 2D) – I miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” – opiekun mgr Piotr Twaróg

Tomasz Banaś, Marcin Filipek, Tomasz Gawron, Piotr Piksa (klasa3A), Izabela Bubula (klasa2A) – III miejsce w III Małopolskim Hackatonie WSEICRAFT 3.0 dla uczniów szkół średnich – opiekun mgr Bogdan Dębski

Jakub Marek (klasa 1B) – I miejsce w konkursie Lider Wiedzy Ekonomicznej organizowanym przez PWSZ w Nowym Sączu, uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Przedsiębiorczości, uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, 9 miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o UE „Gwiezdny Krąg”, wyróżnienie w konkursie Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Sylwia Rusnak (klasa 2C) –  uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Magdalena Szewczyk (klasa 1B) – wyróżnienie w konkursie Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anna Janowska (klasa 2A) – nagroda specjalna w etapie ogólnopolskim konkursu Inkubator Szkolnych Biznesów oraz I miejsce w etapie wojewódzkim tego konkursu – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Weronika Malec (klasa 3D) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Szymon Sułkowski (klasa 2D) – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Joanna Oleksy

Jan Banach (klasa 2F) – finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Małgorzata Krzemińska (klasa 2F) – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Andrzej Mrożek (klasa 1E) – finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady Ekologicznej – opiekun mgr Piotr Wójciak

Kamila Raczek (klasa 1D) – II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS – opiekun mgr Piotr Wójciak

Aleksandra Rosiek (klasa 1E) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS – opiekun mgr Piotr Wójciak

Mateusz Wikar (klasa 3E) – I miejsce w powiatowym konkursie prozdrowotnym „Zdrowie to twój skarb” – opiekun mgr Piotr Wójciak

Alicja Ptaszek (klasa 2C) – kwalifikacje do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Kamil Bulanda (klasa 3G) – kwalifikacje do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

Ewa Batko, Kamil Bulanda, Filip Sternal (klasa 3G) – uczestnicy etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Słowackiej – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

2016/2017

Honorata Leśniak (klasa 3G) – finalistka XXIX Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Dorota Banaś (klasa 2G) – finalistka XXIX Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska oraz finalistka Turnieju Wiedzy Psychologicznej zorganizowany przez redakcję magazynu „Charaktery”

Kamil Bulanda (klasa 2G) – finalista Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego” – opiekun mgr Adam Dębski

Katarzyna Zelek (klasa 1E) – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun ks. Sylwester Brzeźny

Piotr Kotara (klasa 3A) – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – matematyka – opiekun mgr Anna Wrona, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – fizyka oraz finalista 66. Olimpiady Fizycznej – opiekun mgra Mariusz Mrózek

Rafał Franczak (klasa 3A) – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – matematyka – opiekun mgr Anna Wrona, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH –  fizyka – opiekun mgra Mariusz Mrózek

Krzysztof Piaskowy (klasa 3A) – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH –  fizyka – opiekun mgra Mariusz Mrózek

Bartosz Ociepka (klasa 3A) – finalista XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Michał Podgórni (klasa 3A) – finalista I edycji Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anna Janowska (klasa 1A) – I miejsce w Polsce w finale ogólnopolskiego  konkursu TALENTOWISKO – „Inkubator Szkolnych Biznesów”– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Anna Janowska (klasa 1A)II miejsce w XII Powiatowym konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Wioleta Nowak (klasa 1B) – wyróżnienie w XII Powiatowym konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Klasa 1A (32 uczniów) – I miejsce w województwie małopolskim i jednocześnie IV miejsce w skali kraju w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu “Matematyka bez Granic” – opiekun  mgr Ryszard Abram

2015/2016

Anna Orzeł (klasa 3G) –finalistka  etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Natalia Ptak (klasa 2G) – uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Beata Jonarska

Katarzyna Więcek (klasa 2G) –  uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Beata Jonarska

Artur Orzeł (klasa 2G) – finalista Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Magdalena Bielska (klasa 3G) – finalistka etapu okręgowego XXVIII Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Anna Smaga – Trojanowska

Bartosz Dąbrowski (klasa 2B) – II miejsce – Wicemistrz I Limanowskiego Dyktanda – opiekun mgr Zofia Ociepka

Patryk Lupa (klasa 1G) – I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jan Paweł II jako artysta” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Julia Niemiec (klasa 1G) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim na etapie regionalnym w kategorii „Teatr jednego aktora” – opiekun mgr Jolanta Bugajska

Krzysztof Jasica (klasa 2G) – laureat Olimpiady Tematycznej z historii Losy żołnierza polskiego – od Obertyna do Wiednia – opiekun mgr Adam Dębski

Oskar Biedroń (klasa 1C) – finalista etapu wojewódzkiego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989 – opiekun mgr Joanna Pociecha

Patryk Palka (klasa 3G) – uczestnik drugiego etapu eliminacji etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej – opiekun mgr Joanna Pociecha

Olga Kita, Patrycja Kęska (klasa 3F), Justyna Dutka, Bartosz Mamala, Magdalena Trzeciecka (klasa 3G) – finaliści XX Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Tomasz Kita

Monika Czyżycka (klasa 2B) – finalistka XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz laureatka etapu diecezjalnego Olimpiady Teologicznej – opiekun ks. Marcin Baran

Patrycja Pławecka (klasa 1C) – uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Joanna Czyrnek (klasa 1G) – uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Afryce – opiekun ks. Krzysztof Czyżowski

Patrycja Jaworz, Łukasz Wojtas (klasa 2G) – uczestnicy etapu finałowego Konkursu lingwistycznego „Duet” – opiekun mgr Maria Szumilas

Łukasz Papież (klasa 3E) – uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego – opiekun mgr Agata Liszka

Bartosz Ociepka (klasa 2A) – uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sylwia Stelmach

Bartosz Ociepka, Michał Podgórni (klasa 2A) – I miejsce w Polsce w finale ogólnopolskiego  konkursu TALENTOWISKO – „Inkubator Szkolnych Biznesów”– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Marcin Mizgała (klasa 2B) – II miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie TALENTOWISKO – „Inkubator Szkolnych Biznesów”– opiekun mgr Sylwia Stelmach

Izabela Ptaszek (klasa 3B) – laureatka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – opiekun mgr Ryszard Abram

Piotr Kotara (klasa 2A) – laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki – opiekun mgr Mariusz Mrózek

Krzysztof Piaskowy (klasa 2A) – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki – opiekun mgr Mariusz Mrózek

Piotr Kotara (klasa 2A) – I miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” – opiekun mgr Anna Wrona oraz wyróżnienie w polsko – ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko” – opiekun mgr Mariusz Mrózek

Bartosz Ociepka (klasa 2A) – III miejsce w Powiatowym Konkursie „Śladami matematyków” – opiekun mgr Anna Wrona

Tomasz Banaś, Bartosz Bednarczyk, Marcin Filipek, Tomasz Gawron, Piotr Piksa (klasa 1A) – II miejsce w I Małopolskim Hackatonie WSEICRAFT 3.0 dla uczniów szkół średnich – opiekun mgr Bogdan Dębski

Szymon Kaim (klasa 3E) – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej – opiekun mgr Barbara Kalita

Waldemar Król (kasa 2E) – finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Piotr Wójciak

Konrad Olchawa, Michał Podgórni (klasa 2A) – I miejsce w międzynarodowym konkursie Alliante 2015 – opiekun mgr Andrzej Nawaleniec

2014/2015

Język polski

Imię i nazwisko uczniaklasaNazwa olimpiady, konkursu Nauczyciel przygotowujący
Agata Wrona2EKwalifikacja do II etapu Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoZofia Ociepka
Aleksandra Bieda2GLaureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoAnna Trojanowska
Magdalena Trzeciecka2Gfinalistka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoAnna Trojanowska
Anna Orzeł2GKwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoAnna Trojanowska
Karolina Lupa2GKwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoAnna Trojanowska
Katarzyny Antosz2GUdział w etapie okręgowym Olimpiady FilozoficznejAnna Trojanowska
Patryk Pałka2GI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko- historycznym „Kariera a odpowiedzialność społeczna”Anna Trojanowska
Bartosz Dąbrowski1BIII miejsce w Małopolskim Konkursie Czytelniczym „Bohaterowie Lektur Szkolnych”Zofia Ociepka
Natalia Ptak
i Anna Pazdur
1Gex aequo II miejsce w Konkursie Czytelniczym pod hasłem „Bohaterowie mitologii”Beata Jonarska
Katarzyna Więcek1GI miejsce w konkursie Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu „Poprzez poznanie do umiłowania”Beata Jonarska
Natalia Ptak1GIII miejsce w konkursie Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu „Poprzez poznanie do umiłowania”Beata Jonarska
Aleksandra Pociecha2FWyróżnienie w konkursie poetyckim im. Zosi Smreczyńskiej pt. „Niewyśnione sny”Beata Jonarska
Patrycja Marcisz3GKwalifikacja do zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoBeata Jonarska
Karolina Kaim3BKwalifikacja do etapu ogólnopolskiego w Ogólnopolskim Turnieju Edukacji MedialnejJolanta Bugajska

Historia

Imię i nazwisko uczniaKlasaNazwa olimpiady, konkursuNauczyciel przygotowujący
Aleksandra Semerda2GVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego ,,Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989” wyróżnienie na etapie wojewódzkimJoanna Pociecha
Justyna Dutka2GFinalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymHalina Bukowiec
Sylwia Sara2CFinalistka Konkursu Wiedzy o SolidarnościHalina Bukowiec
Wojciech Bargieł2CFinalistka Konkursu Wiedzy o SolidarnościHalina Bukowiec
Michał Dunikowsk3GZakwalifikował się do ścisłego finału ustnego etapu okręgowego Olimpiady Historycznej; zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Państwie i PrawieA. Dębski
J. Pociecha
Filip Kołodziej3GKwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej; zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Państwie i PrawieA. Dębski
J. Pociecha
Sara KapturKwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady HistorycznejA. Dębski
J. Pociecha
Paweł ŚliwaKwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady HistorycznejA. Dębski
J. Pociecha
Krzysztof Jasica1GTytuł finalisty w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady „Losy żołnierza polskiego- od Cedyni do Orszy”A. Dębski
Patrycja Marcisz1GLaureatka Polsko- Węgierskiego Konkursu Tematycznego na rok szkolny 2014/2015- „Bitwa limanowska 1914r w świadomości współczesnych Węgrów i Polaków”Adam Dębski
Magdalena Poręba2ELaureatka Polsko- Węgierskiego Konkursu Tematycznego na rok szkolny 2014/2015- „Bitwa limanowska 1914r w świadomości współczesnych Węgrów i Polaków”Adam Dębski
Łukasz Zoń3GLaureat Polsko- Węgierskiego Konkursu Tematycznego na rok szkolny 2014/2015- „Bitwa limanowska 1914r w świadomości współczesnych Węgrów i Polaków”Adam Dębski

Religia

Imię i nazwisko uczniaKlasaNazwa olimpiady, konkursuNauczyciel
przygotowujący
Katarzyna Więcek1GZakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznejks.Krzysztof Czyżowski
Artur MajchrzakZakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznejks.Krzysztof Czyżowski
Artur Orzeł1GZakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy Teologicznejks. Krzysztof Czyżowski
Lidia SzyrszeńZakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Afryceks. Krzysztof Czyżowski
Jan StachZakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Afryceks. Krzysztof Czyżowski
Kinga WątorOgólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej-etap diecezjalny – 6 miejsce w diecezji tarnowskiejks. Marcin Baran

Język angielski

Imię i nazwisko uczniaKlasaNazwa olimpiady, konkursuNauczyciel przygotowujący
Karolina Kaim3Bzakwalifikowała się do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka AngielskiegoJoanna Wójtowicz
Witold Pacholarz3A3 miejsce w konkursie lingwistycznym „DUET” (j.ang.+j.niem.)M. Młynarczyk
J. Niepokój
Łukasz Papież2E11 miejsce w konkursie lingwistycznym (j.ang.+j.niem.)U. Janczy

Matematyka
I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława Orkana w Limanowej

Imię i nazwisko uczniaKlasa
Nazwa olimpiady, konkursu
Nauczyciel przygotowujący
Rafał Franczak1AWynik bardzo dobry w konkursie KANGUR 2015Anna Wrona
Izabela Ptaszek2BWynik bardzo dobry w konkursie KANGUR 2015, I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Śladami Matematyków”Ryszard Abram
Bartosz Dąbrowski1BWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015Krystyna Bugajska
Monika Czyżycka1BWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015, III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Śladami Matematyków”Krystyna Bugajska
Kamil Uryga1BWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015Krystyna Bugajska
Bartosz Ociepka1AWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015Anna Wrona
Piotr Kotara1AWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015Anna Wrona
Grzegorz Król2AWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015Anna Wrona
Jakub Janowski2AWyróżnienie w konkursie KANGUR 2015Anna Wrona
Magdalena Ociepka3C

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content