Podsumowanie Biegu Mikołajkowego ORKANA dla Stasia

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy podsumowanie finansowe Biegu Mikołajkowego Orkana dla Stasia. Zebrana suma przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów , czyli naszego SKKT ORKANTOUR. Początkowo miała to być szkolna inicjatywa charytatywna, która szybko przerodziła się w akcję ogólnopolską, a nawet międzynarodową.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy 6 grudnia wzięli udział w biegu, i tym, którzy wsparli Stasia finansowo. Zebrana kwota jest imponująca: 92 234,30!!! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, bo to przybliża Stasia do operacji i spełnienia jego marzenia o sprawnych, zdrowych nogach.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca, słowa wsparcia, otuchy i życzliwości, które spływają do organizatorów z każdej strony. To, co udało nam się razem osiągnąć jest n i e s a m o w i t e !

Zbiórka na operację nóżek Stasia trwa jednak dalej , gdyż brakuje około 120 tyś zł. Koszt całościowy operacji wynosi 357 938,40 zł. Operacja planowana jest na przełomie maja/czerwca, jeśli tylko uda się uzbierać pozostałą kwotę.

Stasia można w dalszym ciągu wspierać poprzez:

www.dzieciom.pl/podopieczni/27896

www.siepomaga.pl/stas-sulkowski (kwota będzie zaktualizowana)

przekazując % podatku KRS 0000037904. Cel szczegółowy: 27896 Sułkowski Stanisław.

oraz licytacje bazarkowe:

Bazarek dla Stasia Sułkowskiego

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content