Ubezpieczenie

Szanowni Państwo, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie zawierania ubezpieczenia szkolnego informuję, że do dnia 29 maja na oficjalną skrzynkę szkoły 1lo.limanowa@pro.onet.pl przyjmujemy oferty ubezpieczenia na kolejny rok szkolny.

W ofercie prosimy o podanie szczegółowej informacji o  zakresie i rodzaju oferowanych  świadczeń, a także kwoty, jaka ewentualnie będzie przypadać na jednego ucznia w ramach ubezpieczenia.  

W celu przygotowania adekwatnych danych można sprawdzić tegoroczną  ofertę znajdującą się w zakładce „DLA  RODZICA”

Nadesłane oferty zostaną przekazane Radzie Rodziców do zapoznania się i dokładnej analizy, po czym na oddzielnym zebraniu Rada Rodziców podejmie decyzję o wyborze firmy ubezpieczeniowej. Będziemy informować o dacie zebrania Rady Rodziców  w tej sprawie po uzyskaniu takiej informacji od Rady Rodziców.

Informuję, też że istnieje możliwość przekazania sugestii Rodziców uczniów I Liceum w przedmiotowej sprawie (oczywiście takie, które mieszczą się w granicach przepisów prawa) za pośrednictwem dziennika elektronicznego obowiązującego w szkole. Można to uczynić wysyłając wiadomość do Dyrektora szkoły najpóźniej do 29 maja. Wszystkie nadesłane wiadomości w tej sprawie zostaną przekazane Radzie Rodziców.

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content