Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wybrzmiał już ostatni dzwonek obwieszczający koniec roku szkolnego 2017/2018. To był bardzo udany i pracowity rok, co w swoim przemówieniu podkreśliła pani dyrektor Anna Mruk, podsumowując osiągnięcia poszczególnych klas i indywidualne sukcesy uczniów.

Najwyższe średnie ocen uzyskały klasy:
2G – 4,70
1D – 4,64
1B – 4,62
Najwięcej świadectw z paskiem wręczono w klasach: 1B- 19, 1D- 18, 2G- 17, a łącznie w całej szkole aż 182.

Najwyższą średnią ocen  uzyskała Wioleta Nowak z kl. 2B – 5,7.

Najwyższą frekwencją może się pochwalić klasa 1D – 93,8%.

Pani dyrektor Anna Mruk serdecznie podziękowała tym uczniom, którzy rozsławiali nasze Liceum, osiągając sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych na szczeblu centralnym.

Krótka część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy 1E, miała formę podniosłej GALI ORKANÓW 2018.Wśród uhonorowanych pamiątkowymi medalami znalazł się ksiądz Sylwester Brzeźny, który skończył pracę w naszym Liceum i został nagrodzony trofeum w kategorii „Przyjaciel każdego”.

Niezwykle wzruszająca była uroczystość pożegnania Pani Profesor Elżbiety Zimirskiej , która po wielu latach pracy w naszym Liceum, w charakterze nauczyciela oraz wicedyrektora szkoły, przeszła na emeryturę. Słowa uznania, wdzięczności i serdeczne życzenia zostały wypowiedziane i wyśpiewane w dwóch językach- po polsku i po francusku.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor jeszcze raz pogratulowała uczniom wspaniałych wyników, które napawają dumą  i motywują do wytężonej pracy.

Życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom dwóch miesięcy niezapomnianych przygód, cudownych podróży, nowych doświadczeń.

Czekamy na was we wrześniu!
22 czerwca 2018

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content