Życzenia, kwiaty, podziękowania i łzy wzruszenia…

24 kwietnia dla uczniów klas trzecich po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek. Zwieńczeniem trzyletniej nauki w liceum były świadectwa ukończenia szkoły. Młodzież otrzymała je w trakcie uroczystości, na którą przybyli nauczyciele, wychowawcy, rodzice uczniów wyróżnionych „świadectwami z paskiem” oraz władze samorządowe.

Po raz pierwszy w czasie szkolnego ceremoniału zakończenia roku szkolnego klas trzecich zabrzmiał Hymn Szkoły oparty na słowach ze „Wskazań dla Synów Podhala” Władysława Orkana, w którego tworzeniu duży udział mieli tegoroczni maturzyści z klasy 3e. Pierwszą część uroczystości zakończyło ślubowanie przedstawicieli absolwentów i przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom i koleżankom.

Serdeczne życzenia na przyszłość skierowali do młodzieży: dyrektor szkoły Anna Mruk, poseł RP Wiesław Janczyk, wicestarosta powiatu limanowskiego Mieczysław Uryga i przewodnicząca Rady Rodziców Bożena Kaim.

A potem były słowa podziękowań, nagrody dla uczniów z najwyższymi wynikami na świadectwach, statuetki dla szkolnych sportowców, dyplomy i nagrody książkowe dla laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych, pamiątkowe zdjęcia, ale też łzy wzruszenia i żalu, że „to jest już koniec…”

Warto podkreślić, że wszyscy trzecioklasiści ukończyli szkołę, a 58 z nich uzyskało świadectwa z wyróżnieniem. Ich rodzice z dumą odbierali listy gratulacyjne.

My również gratulujemy Wam świetnych wyników i życzymy sukcesów na maturze!
24 kwietnia 2015

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content