EduRing – edycja 2011

Pięcioro uczniów naszej szkoły z klasy 2a2 (Anna Baczyńska, Wiktor Kawalec, Barbara Podgórni, Łukasz Rosiek, Krzysztof Wikar) bierze udział w konkursie EduRing. Konkurs EduRing ma charakter edukacyjno-rozrywkowy, a organizowany jest przez Wyższą Szkołę Biznesu – National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu.

Celem Konkursu EduRing jest kształtowanie relacji pomiędzy młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu nowosądeckiego, promocja przedsiębiorczości wśród uczniów, tworzenie platformy edukacyjno-rozrywkowej dla młodzieży na Sądecczyźnie. Uczestnicy walczą o tytuł najlepszej szkoły w powiecie nowosądeckim, puchar oraz cenne nagrody materialne.
Po 2 konkurencjach konkursowych nasza szkoła jest w ścisłej czołówce! W konkursie uczestniczy łącznie 7 szkół z Małopolski. Jeśli przejdziemy do II etapu ( wyniki 3 czerwca) będziemy walczyć 9 czerwca z dwoma innymi szkołami o I miejsce.
Do tej pory uczniowie rozwiązywali zadania z kreatywnego myślenia, matematyki i marketingu. W finale muszą dokonać profesjonalnej prezentacji biznesowej, odpowiedzieć na pytania ogólne oraz… dobrze zagrać w kręgle!
Nasi uczniowie z Wojciechem Krukiem, ekonomistą, spadkobiercą i menadżerem sieci sklepów jubilerskich W.Kruk, oraz dr Krzysztofem Pawłowskim, rektorem sądeckiej WSB-NLU.

P.S. Reprezentacja naszego Liceum zajęła I miejsce! Uczniowie otrzymali cenne nagrody indywidualne (aparaty fotograficzne, pióra i inne drobne upominki) i dla szkoły (laptop, rzutnik cyfrowy). Gratulujemy uczniom z kl. 2a2 i ich opiekunowi- P. prof. Sylwii Stelmach.
1 czerwca 2011

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content