Pierwsze tegoroczne sukcesy naszych uczniów

9 października odbył się X Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II jako artysta” organizowany przez ZSTiO w Limanowej. Uczennice naszego liceum zostały docenione przez jurorów konkursu. Agnieszka Giemzik z klasy 2d oraz Beata Chlipała z klasy 3e zajęły ex aequo II miejsce, a wyróżnienie zdobyła Dominka Twaróg z klasy 1e.

Sukcesy odnieśli także nasi szkolni sportowcy. 2 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt z naszego liceum w składzie: Agata Zając, Katarzyna Korba, Kinga Garbacz, Urszula Nowak, Karolina Michalik, Justyna Kęska, Diana Klimek, Joanna Różana, Monika Kapera, Martyna Szarek zajęła III miejsce. Reprezentacja chłopców z I LO uplasowała się na VI miejscu.
9 października z kolei odbył się I Rzut Powiatowej Ligi Lekkiej Atletyki. Zawody zorganizowano na stadionie „Turbacz” w Mszanie Dolnej. Reprezentacja dziewcząt z I LO wywalczyła I miejsce, tym samym uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się na stadionie AWF w Krakowie. Najlepsze wyniki uzyskały: Agata Zając – I miejsce w biegu na 400m, Katarzyna Korba – I miejsce w skoku w dal, Paulina Stach – I miejsce w biegu na 100m, Kinga Garbacz – III miejsce w biegu na 800m.
Naszym szkolnym recytatorom i sportowco
9 października 2012

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content