Sukces naszego ucznia w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

19 kwietnia 2013r. w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbył się finał VI Konkursu Wiedzy Ekonomicznej. Zwycięzcą został uczeń naszego liceum – Bogdan Marek.

Prestiżowy konkurs w tym roku został zorganizowany pod hasłem „Inwestycje w rozwoju społeczno – gospodarczym”. W zmaganiach wzięło udział blisko 200 osób, a rywalizacja przebiegała dwuetapowo. Pierwszy etap wyłonił 33 osoby, które wzięły udział w ścisłym finale w Nowym Sączu.
Zwycięzca wraz z laureatami II i III miejsca będą w dniach 3-6 września uczestniczyć w VIII Forum Ekonomicznym Młodych Liderów oraz zwiedzą Parlament Europejski podczas wyjazdu studyjnego do Brukseli, Brugii, Gandawy i Ostendy. Najlepsza trójka otrzymała również stypendia ufundowane przez Fundację Sądecką w wysokości odpowiednio: 1500, 1200 i 1000 złotych oraz wiele innych upominków od sponsorów.
Wydarzenie uświetnił swoją obecnością Minister Pracy i Polityki Społecznej -Władysław Kosiniak-Kamysz, który w tym roku objął patronat nad konkursem. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykłada pana ministra i zadać mu pytania.
Naszemu laureatowi oraz pani mgr Sylwii Stelmach, jako opiekunce ucznia, składamy serdecznie gratulacje.
25 kwietnia 2013

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content