Jedyny taki bal… STUDNIÓWKA 2015!

7. lutego hala sportowa w naszym Liceum zamieniła się w salę balową. W zimowej scenerii, rodem z baśni Andersena o „Królowej Śniegu”, bawili się nasi tegoroczni maturzyści.

  Tradycyjnym polonezem rozpoczął się długo oczekiwany Studniówkowy Bal. Barwny korowód poprowadziła pani dyrektor Anna Mruk, a uczestniczyli w nim zaproszeni goście – pan poseł Wiesław Janczyk,  pan starosta Jan Puchała- oraz wychowawcy klas maturalnych.

  W krótkich okolicznościowych przemówieniach życzono maturzystom sukcesów na egzaminach, ale przede wszystkim udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń z tego wyjątkowego balu. Po tradycyjnej lampce… soku pomarańczowego na parkiecie zawirowały pary tańczące walca wiedeńskiego. A potem zaczęło się „szaleństwo sobotniej nocy”.

  Miłym akcentem był program artystyczny przygotowany przez młodzież poszczególnych klas  dedykowany wychowawcom. Były piosenki, tańce, aerobik na wesoło, kabaret i hit programu, który dla swojej wychowawczyni przygotowała klasa 3d- przejażdżka Fiatem 126p!

  Zabawa trwała do białego rana, a o świcie z bajkowej śnieżnej sali wyszliśmy na usłany świeżym puchem dwór. Nawet natura dostosowała się do scenerii naszej sali balowej!

 Dziękujemy Rodzicom i Komitetowi Organizacyjnemu Studniówki, któremu przewodniczył pan Grzegorz Janczy, za doskonałe przygotowanie imprezy.
7 lutego 2015

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content