Pomysłowi Licealiści

28 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody za najciekawsze projekty przygotowane na konkurs „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”, którego gala finałowa odbyła się w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej.

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej w 10. edycji konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” otrzymało nagrodę specjalną przyznawaną za wysoki poziom zgłoszonych prac. Podstawą wyboru do nagrody specjalnej była najwyższa średnia z 4. najlepiej ocenionych prac konkursowych w danej szkole. Celem konkursu jest przede wszystkim promocja postaw przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu. 

Uczeń Kamil Piechura z kl. 1A zajął II miejsce za pomysł  pod nazwą „CUBE” i zyskał duże uznanie wśród jurorów i widowni zgromadzonej w ZS nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Dwa wyróżnienia zdobyli uczniowie naszej szkoły za projekty: Gospodarstwo Pasieczne „Miodowy Zagajnik” Mamak & Kowalski sp.j. (Bartłomiej Mamak, Adam Kowalski z kl. 1A) i Prywatny Ośrodek Rehabilitacyjny „FizjoMed” M. Wańkowicz & K. Filipek sp.j. (Magdalena Wańkowicz, Kinga Filipek z kl. 2C). Opiekunem merytorycznym uczniów była  mgr Sylwia Stelmach.

Serdecznie gratulujemy laureatowi konkursu i uczniom wyróżnionych projektów za wysoki poziom  prac i życzymy dalszych sukcesów.
28 kwietnia 2015

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content