„Bezpieczeństwo na drogach w Powiecie Limanowskim”

„Bezpieczeństwo na drogach w Powiecie Limanowskim” to rozpoczęty w ubiegłym roku projekt realizowany pod patronatem Starostwa Powiatowego w Limanowej. W obecnym roku szkolnym jest on kontynuowany.

Celem projektu jest  poprawa bezpieczeństwa w Powiecie Limanowskim, tworzenie koalicji na rzecz bezpieczeństwa oraz działania profilaktyczne  wśród dzieci i młodzieży.

W ramach projektu 7 grudnia zorganizowano w naszej szkole warsztaty dla uczniów z zakresu profilaktyki stosowania substancji psychoaktywnych.  W klasach 2A, 2C oraz 2E zajęcia przeprowadziła Pani Aleksandra Stanek- psychoterapeuta, magister psychologii -specjalność kliniczna w obszarze psychologii zdrowia. Pani psycholog podkreślała wielokrotnie, że  bezpieczeństwo to filar naszego życia. Należy więc postępować w sposób bezpieczny dla siebie i innych, skuteczny i elegancki. Bez bezpieczeństwa dalsze zasady nie istnieją.

Partnerami  projektu są  Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Państwowa Straż Pożarna w Limanowej, Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, PCPR Limanowa, Auto Moto Klub Limanowa.
7 grudnia 2016

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content