Konkurs „Oddal to”

Dbasz o zdrowie? A może jesteś miłośnikiem fotografii i nie rozstajesz się ze smartfonem? Połącz obie pasje! Oddal to wszystko, co szkodzi zdrowiu! Weź udział w konkursie! To bardzo proste!

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne konkursie pt. „Oddal to”.

Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień.

Konkurs podzielony jest na dwie części – pierwsza, skierowana jest do ogółu społeczeństwa. Wystarczy pobrać darmową aplikację „Oddal to”, zrobić przedstawiające szkodliwe dla zdrowia zachowanie i przesłać je za pomocą formularza online znajdującego się na stronie https://oddalto.gis.gov.pl/.

Druga część konkursu skierowana jest do gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczniów jest zrobienie zdjęć przy pomocy aplikacji „Oddal to”, które następnie użyte zostaną do przygotowania pracy artystycznej (np. w formie kolażu zdjęć, historii z wykorzystaniem zdjęć, infografiki, animacji itp.) odpowiadającej tematowi konkursu. Następnie ze zdjęć, klasa czy nawet cała szkoła, przygotowuje pracę wykorzystującą zrobione przez uczniów zdjęcia (np. kolaż, infografika, plakat).

Pracę, zapisaną na nośniku cyfrowym, przesyłacie do nas na adres Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Na twórców najlepszych prac w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.

Termin nadsyłania prac do konkursu został przedłużony do dnia 31 października br.

Więcej informacji, regulamin konkursu znajdziecie na stronach:
http://gis.gov.pl/o-nas/aktualnosci/369-oddal 
https://oddalto.gis.gov.pl/
oraz u pedagoga szkolnego.
20 października 2016

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content