Mają „Pomysł na Biznes”

Anna Janowska z kl. 1A zdobyła 2 miejsce w XII Powiatowym konkursie „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”, a Wioleta Nowak z kl. 1B uzyskała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy obydwu laureatkom konkursu tak wysokich wyników.

W poniedziałek 22 maja w budynku ZS nr 1 w Limanowej odbyła się gala finałowa XII Powiatowego konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” pod patronatem Starostwa Powiatowego w Limanowej i Rady Przedsiębiorczości.

Celem konkursu jest  promocja postaw przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Limanowskiego oraz zachęcenie do wykazania się własnymi pomysłami na założenie działalności gospodarczej. Anna Janowska opracowała projekt pod nazwą „DRONIX-Wyższy Punkt Widzenia”, w którym zaprezentowała różne formy wykorzystania dronów. Natomiast Wiola Nowak zatytułowała swoją pracę „Tree Frends”. W swoim projekcie zaprezentowała pomysł na zorganizowanie firmy zajmującej się skupem, suszeniem i sprzedażą owoców leśnych.

Poziom merytoryczny prac nadesłanych przez uczniów naszego Liceum został oceniony najwyżej i w związku z tym kolejny, już XIII finał „Pomysłu na Biznes w Powiecie Limanowskim”, zostanie zorganizowany w naszej szkole. Już dziś zapraszamy do I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej.
22 maja 2017

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content