Piotr Kotara wyróżniony w XII edycji konkursu informatycznego w WSTiE w Suchej Beskidzkiej

10 marca odbył się wielki finał Konkursu Wiedzy Informatycznej i Turystycznej organizowany przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej.

Tegoroczny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że wzięło w nim udział 436 maturzystów. W  finale zmierzyło się 51 uczniów reprezentujących 24 szkoły z terenu całego województwa małopolskiego oraz śląskiego. Prace uczestników oceniało jury złożone z nauczycieli akademickich oraz przedstawicieli władz uczelni. Kuratorium Oświaty w Krakowie reprezentowała Edyta Stradomska – Starszy Wizytator.

Nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w tym konkursie. Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Rafał Franczak, Piotr Kotara i Krzysztof Piaskowy – wszyscy z klasy 3A.

W konkursie „Idea społeczeństwa informacyjnego” PROJEKT – INFORMATYKA OTWIERA DRZWI JUTRA Piotr Kotara uplasował się na czwartej pozycji zdobywając wyróżnienie.

Organizatorzy konkursu podkreślali,  że  poziom wiedzy prezentowany w tym roku przez uczniów był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej gratulujemy Piotrowi wysokiej lokaty.
10 marca 2017

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content