Kolejna edycja programu Insta.Ling zakończona sukcesem!

W naszym Liceum już od kilku lat nauczyciele języka polskiego i angielskiego pracują z uczniami korzystając z programu Insta.Ling.

Jest to bezpłatny program do skutecznej nauki nowych słówek, który pozwala nauczycielom kontrolować systematyczność pracy ucznia i śledzić jego postępy w nauce. Uczniowie
w łatwy i przyjemny sposób (bo z pomocą własnego komputera lub telefonu komórkowego) przyswajają i utrwalają słownictwo przydzielone wcześniej przez nauczyciela. Praca
z programem mobilizuje uczniów do codziennej pracy, a jak wiemy, systematyczność przynosi najlepsze efekty. Zakres leksykalny zależy od poziomu grupy, dlatego nauczyciel indywidualnie przydziela słownictwo, jakie uczniowie mają opanować.

Nauczyciele stosujący w swojej pracy tę metodę zgodnie potwierdzają, że Insta.Ling szczególnie mobilizuje uczniów, którzy na co dzień mają problemy z zapamiętywaniem niełatwego  słownictwa.

Do grona nauczycieli języka angielskiego, którzy wykorzystują tę nowatorską metodę pracy należą  mgr Dorota Nawaleniec, mgr Marta Młynarczyk, mgr Magdalena Joniec, mgr Aneta Kulig, mgr Maria Szumilas, mgr  Natalia Mamak oraz mgr Monika Kaim.

Program Insta. Ling stosują również w swojej pracy nauczyciele – poloniści: mgr Beata Jonarska i Jolanta Bugajska, doskonaląc umiejętności ortograficzne i leksykalne uczniów.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje mgr Aneta Kulig, która wraz ze swoimi uczniami wypracowała 3. z rzędu Złoty Certyfikat!

Gratulujemy!!!

Adres strony: www.instaling.pl
9 lutego 2018

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content