Lider Wiedzy Ekonomicznej dla ORKANA

Jakub Marek uczeń I LO im. Władysława Orkana w Limanowej zajął pierwsze miejsce w konkursie “Lider Wiedzy Ekonomicznej – Konkurs o Puchar Rektora PWSZ” w Nowym Sączu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

W ostatni piątek w Instytucie Ekonomii PWSZ w Nowym Sączu, odbył się konkurs “Lider Wiedzy Ekonomicznej – Konkurs o Puchar Rektora PWSZ”, w którym pierwsze miejsce zajął  Jakub Marek uczeń klasy 1B I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej. Temat tegorocznej edycji konkursu to: “Przedsiębiorczość i innowacje – kluczem do sukcesu “. Uczniowie w finałowym etapie musieli rozwiązać zarówno zadania zamknięte jak i otwarte. Dodatkowym utrudnieniem były ujemne punkty za złą odpowiedź.

Liceum w tym konkursie na finałowym etapie w Nowym Sączu reprezentowali następujący uczniowie : Magdalena Szewczyk, Mikołaj Kapera i Jakub Marek z klasy 1B, Aleksandra Goryczka z klasy 1D i Sylwia Rusnak z klasy 2C. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokich wyników w konkursie ekonomicznym. Opiekunem uczniów przygotowujących się do konkursu była wicedyrektor mgr Sylwia Stelmach.
6 kwietnia 2018

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content