NAGRODA JAKOŚCI NAUCZANIA SAPERE AUSO

19 października 2017 roku w Krakowie odbyła się gala wręczenia Nagrody Jakości Nauczania „Sapere Auso ” ustanowionej przez marszałka województwa małopolskiego. Wyróżnieniem uhonorowanych zostało 5 szkół. Nasze Liceum już po raz drugi zostało laureatem tej zaszczytnej nagrody.

Prezes Fundacji Sapere Auso – Aleksander Palczewski– o idei  tej nagrody w wywiadzie udzielonym PAP powiedział: „Chcemy ukazać szkołę jako zespół ludzi, którzy potrafią osiągnąć sukces. Dobra metoda zarządzania, współpraca ze wszystkimi szkolnymi podmiotami i dobra atmosfera szkolna – to naszym zdaniem podstawy w osiągnięciu sukcesu”.

W Małopolsce nie brakuje młodych mądrych ludzi, którzy są nie tylko żądni wiedzy, ale też – co równie ważne – pełni pasji i energii do działania. To zasługa zarówno młodzieży, ich rodziców, ale też nauczycieli i opiekunów, którzy wkładają codzienny trud w wychowanie kolejnych pokoleń Małopolan.

 Grzegorz Lipiec, odpowiedzialny w zarządzie województwa m.in. za edukację, podkreślił, że „dzięki nagrodzie „Sapere Auso” doceniamy te instytucje, które mają w tym swój ogromny wkład i przyczyniają sie do tego w sposób wyjątkowy”.

Małopolska Fundacja „Sapere Auso” przyznaje nagrody jakości  już od ośmiu lat. Mogą je otrzymać placówki oświatowe, kluby i stowarzyszenia sportowe oraz instytucje kultury i uczelnie wyższe. O tym, kto zostanie wyróżniony decyduje kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Polskiej Akademii Umiejętności – PAU, Uczelni Krakowskich, Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości i Sejmiku.
19 października 2017

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content