Nagroda specjalna w ogólnopolskim konkursie „Inkubator szkolnych biznesów”.

Anna Janowska z kl. 2A I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej zdobyła Nagrodę Specjalną w Etapie Ogólnopolskim konkursu „Inkubator szkolnych biznesów”.

W poniedziałek, 11 czerwca, w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie wręczone zostały nagrody zwycięzcom etapu krajowego konkursów Programu TalentowiSKO. Miło nam, że już po raz czwarty uczniowie z naszej szkoły zajmują w tym konkursie wysokie miejsca.

Do centrali Banku BPS przybyli laureaci pierwszych miejsc etapu regionalnego ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Towarzyszyli im dyrektorzy szkół, nauczyciele, opiekunowie SKO i przedstawiciele banków spółdzielczych Zrzeszenia BPS. Do siedziby Banku BPS przybyli także reprezentanci instytucji, którzy wspierają Program TalentowiSKO.

Podczas uroczystości uczestnicy i opiekunowie SKO odebrali czeki i pamiątkowe dyplomy. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci, opiekunów SKO i uczestników „Inkubatora Szkolnych Biznesów” oraz przedstawicieli banków spółdzielczych, którzy przybyli na uroczystość była wizyta w Teatrze Syrena na warsztatach teatralnych.

Natomiast w dniu 14 czerwca w siedzibie Banku Spółdzielczego w Limanowej zostały wręczone nagrody za etap regionalny, który wygrała Anna Janowska.

Jesteśmy bardzo dumni z Ani gdyż jest to jej druga nagroda w tym konkursie, przypomnijmy iż Ania w ubiegłym roku zdobyła 1 miejsce w Polsce w tym konkursie.

Opiekunem merytorycznym uczennicy jest mgr Sylwia Stelmach.
11 czerwca 2018

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content