Sukces naszej nauczycielki- pani Anny Dyląg

Nauczycielka i opiekunka Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego Orkantour, pani Anna Dyląg, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu dla nauczycieli „Wartościowa Wycieczka Szkolna”.

Konkurs organizowany był przez AW ATAS pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego.  Partnerami  konkursu byli między innymi Polska Izba Turystyki Młodzieżowej i AO Hostels & Hostel. To właśnie ten ostatni sponsor ufundował nagrodę dla naszej nauczycielki wf-u w postaci Voucheru na dwie noce dla 30 osób w Mieście Mozarta – w Salzburgu.  Spośród 401 zgłoszeń prof. Anna Dyląg znalazła się w gronie najlepszych.  
Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka dla nauczyciela na Maltę. Ale laureatka mówi, że będzie miała większą radość z wyjazdu do Austrii razem z młodzieżą i przyjaciółmi, którzy zawsze w tych działaniach ją wspierają. Satysfakcja jest tym większa, iż obiekt noclegowy znajduje się w samym sercu Salzburga. 
Zdobycie tej zaszczytnej nagrody jest potwierdzeniem tego, że w naszej szkole turystyka i zdobywanie wiedzy w czasie podróży i wędrówek górskich jest ważnym elementem edukacji młodzieży. 
6 grudnia 2017

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content