Dni Otwarte w naszym Liceum

21 marca 2019 r. nasze Liceum otworzyło swoje podwoje dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych w ramach Dni Otwartych. Goszcząca u nas młodzież uczestniczyła w krótkich modułach lekcyjnych, przygotowanych przez nauczycieli i młodzież, oraz w zajęciach sportowych prowadzonych przez wuefistów i szkolne koło „ORKANTOUR”.

Uczniowie wraz z opiekunami mogli też obejrzeć prezentację szkoły, skosztować smakołyków przygotowanych przez naszą młodzież, porozmawiać z uczniami klas pierwszych i  drugich, zwiedzić pracownie przedmiotowe.

Zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem, pozwoliły gimnazjalistom poznać szkołę, nauczycieli i atmosferę panującą w naszym Liceum.

W tym roku, ze względu na wprowadzaną reformę, wyjątkowo gościliśmy zarówno gimnazjalistów, jak i uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Nasze Liceum przygotowało dla nich podwójną ofertę edukacyjną- po sześć klas profilowanych.

Mamy nadzieję, że wielu z gości, którzy dziś odwiedzili nasze Liceum, pojawi się we wrześniu już w charakterze uczniów naszej Alma Mater.

ZAPRASZAMY!

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content