Aktywna Szkoła – wycieczka dla najlepszych sportowców

Małopolski Związek Sportowy uhonorował nasze Liceum I nagrodą w konkursie „ Aktywna Szkoła” . Głównym celem konkursu było wyróżnienie szkół oferujących wszystkim uczniom ciekawe programy wychowania fizycznego i sportu, odnoszące się do wszelkich form aktywności fizycznej realizowanych w szkole.

Nagroda finansowa z konkursu została przeznaczona na sportowo- rekreacyjny event dla najlepszych sportowców w Ośrodku Edukacyjnym „Gorczański Park Narodowy”.

Program wycieczki był bardzo atrakcyjny.

Nasi reprezentanci sportowi w zabytkowym dworze Wodzickich obejrzeli ekspozycję prezentującą bogactwo przyrodnicze Gorców,. Podczas gry terenowej,  przygotowanej przez  nauczycieli wychowania fizycznego, doskonale się bawiąc, wykazali umiejętnościami akrobatycznymi i artystycznymi. Przeszli również trudny test z wiedzy o sporcie🤽‍♀️🤼‍♀️🙇‍♂️. Oczywiście zwycięsko😁🏆!

Niezwykle przyjemnym punktem programu były baseny w Termy Gorce, gdzie na naszych sportowców czekały: gorąca woda, sauna, grota solna i jacuzzi. Tam też nie zabrakło zabaw rekreacyjnych🛁🥳.

Kulminacyjny punkt wycieczki obejmował rozdanie medali oraz pucharów dla zwycięskich grup zaciętej rywalizacji 🏆😎.

Serdecznie gratulujemy wygranej w konkursie  „Aktywna Szkoła” i dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za pomysł i organizację wycieczki – nagrody dla naszych gwiazd sportu 🌟. To nasi reprezentanci- jesteśmy z nich dumni! Swoimi sukcesami potwierdzają żywą w nas starożytną ideę kalokagatii 😀.

Gratulujemy i Dziękujemy! Brawo

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content