22 i 23 kwietnia  w Orlando w Stanach Zjednoczonych odbyły się Mistrzostwa Świata w konkurencji Cheerleadingu Sportowego – kategoria Junior Coed Advance. Reprezentacja narodowa Polski zdobyła IV miejsce. W jej składzie znalazły się dwie nasze uczennice- Patrycja Gawlik z klasy 1 B i Julia Dudek z 1 D2. 

Na tym nie koniec sukcesów . 26 i 27 kwietnia, również w Orlando, odbył się Puchar Świata, w którym reprezentacja Polski, z naszymi wspaniałymi dziewczynami, w tej samej konkurencji Cheerleadingu stanęła na najwyższym stopniu podium!

Dziewczęta miały również zaszczyt gościć w Pałacu Prezydenckim oraz wystąpić przed Pierwszą Damą. „Osobiste gratulacje za zdobycie pierwszego miejsca, a także godne odśpiewanie hymnu na Mistrzostwach Świata były dla nas niezwykłym i wzruszającym przeżyciem, o którym nawet nie marzyłyśmy” – zwierzyły się nam uczennice .

Jesteśmy dumni z naszych Licealistek. Gratulujemy i życzymy im kolejnych triumfów!

https://www.facebook.com/reel/27354053380858933

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Advantage Badge Secondary Starter-Member
Przejdź do treści