21 marca do Orkana zawitała Wiosna i …wielu Ósmoklasistów poszukujących inspiracji w wyborze szkoły średniej.Dzień Otwarty to doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą edukacyjną naszego Liceum, ale też z atmosferą panującą w szkole.

Wydarzenie odbywało się jednocześnie we wszystkich salach lekcyjnych. Można więc było poznać naszą szkołę, uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach, porozmawiać z nauczycielami i uczniami.

Nasi Goście mogli „Dobrze bawić się na matematyce”, sprawdzić, „Czy owad ma serce?” , wejść w „Słodki świat enzymów” i „Fizyczny misz-masz”. Mogli też delektować się ”Poetycką kuchnią Orkana”, „Zaprogramować mikrokontrolery”,  przekonać się,  czy „ Należy się bać Chińskiego Smoka”, porozmawiać po angielsku z obrazami- „Pictures talk!”, zaś po „Geo-grze o wiedzę” odbyć niesamowitą podróż do krajów anglojęzycznych na zajęciach „Travelling broadenslanguageskills”.

Zainteresowani uczniowie mieli okazję zapoznać się z działalnością gazetki szkolnej C.D.N.,Koła Artystycznego ASKA, Koła Turystycznego Orkantour, Wolontariatu, Strzelca oraz wziąć udział w grach i zabawach rekreacyjnych zorganizowanych przez wuefistów.

Drodzy  Ósmoklasiści!

Drzwi naszego Liceum są otwarte dla Was nie tylko w czasie Dni Otwartych.

Czekamy na Was w Orkanie! Do zobaczenia!!!

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content