W ubiegłym tygodniu, 4 października, w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie nowej pracowni ekologicznej, której projekt przygotowała nauczycielka fizyki pani Lucyna Michura- Wikar.

W inauguracji udział wzięli znamienici goście: Starosta Powiatu Limanowskiego, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, Dyrektor wydziału Ochrony Środowiska , Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego, Dyrektor i Wicedyrektor I LO, Autorka projektu i nasi licealiści.

Jak już pisaliśmy niedawno, dzięki dofinansowaniu w kwocie 44.999,86 zł, w Orkanie powstała nowoczesna EKOpracownia wyposażona w funkcjonalne meble i aktywizujące pomoce dydaktyczne: m.in. monitor interaktywny i przyrządy pomiarowe- niezbędne do prowadzenia doświadczeń z zakresu przedmiotów przyrodniczych, analizy procesów i zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie. Całość zdobią i edukują rolety z wizerunkami wybitnych fizyków XX wieku.⚗️🔭

Najlepszym dowodem na to jak doskonale zaprojektowana i wyposażona jest nowa pracownia było zainteresowanie VIP-ów, którzy spędzili w niej dłuuugie chwile, testując pomoce dydaktyczne 😉. Wszak to sala lekcyjna na miarę XXI wieku!

Po raz kolejny gratulujemy i dziękujemy pani Lucynie Michurze -Wikar za zaangażowanie i kreatywność.Brawo!

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content