Wiadomym faktem jest, że uczniowie naszego Liceum to wyraziste Osobowości o wielu talentach. To nasza wielka duma i radość ♥️.

Przedstawiamy Wam dzisiaj nasze wybitne sportsmenki sztuk walk: Natalię Ptaszek z klasy 1F i Nikolę Kądziołkę z klasy 3D.

Natalia Ptaszek to młoda zawodniczka Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego –  została powołana do Kadry Narodowej juniorów i  juniorów młodszych w karate tradycyjnym i w  dniach 6 -7. października 2023 roku z dumą reprezentowała nasz kraj podczas Mistrzostw Europy WTKU, które odbyły się w Rimini we Włoszech.

Po  wielu stoczonych walkach Natalii udało się stanąć na podium i wrócić do kraju z brązowym medalem 🥉! To jest fenomenalny wynik!

Mamy w szkole laureatkę Mistrzostw Europy! Brawooo

Nikola Kądziołka to zawodniczka ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa , brązowa medalistka Mistrzostw Makroregionu Południowego Karate Kyokushin i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate Kyokushin.

Już za 10 dni Nikola weźmie udział w Mistrzostwach Świata Kyokushin Karate w Holandii! To wielkie wyróżnienie! Będziemy kibicować

Natalii gratulujemy spektakularnego osiągnięcia, za Nikolę trzymamy mocno kciuki.

Dziewczyny jesteście… simple the best!

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content