Jest to kolejna kultowa książka autorki bestselleru “Bóg nigdy nie mruga”, w której zawartych jest aż 50 lekcji- motywujących historii oraz rad z życia samej Reginy Brett.

            Każda z 50. lekcji dotyczy czegoś innego, jednak łączy je jeden wspólny aspekt- wszystkie zdania są przepełnione wiarą w czytelnika płynącą wprost od autorki. Pisze ona, jak nawet drobne dokonania z naszego codziennego życia, takie jak dobre uczynki, miłe słowa, mogą stać się cudem. Uświadamia nam, jak wielki wpływ mamy na innych ludzi i jak ogromną wartość wnosimy do życia drugiego człowieka. Ponadto autorka udziela licznych rad i kieruje do nas- czytelników- słowa otuchy. Książka napisana jest  łatwym do zrozumienia językiem, tak, aby czytanie sprawiało nam przyjemność.

            Osobiście muszę przyznać, że książka Reginy Brett była dla mnie bardzo pouczającą i pożyteczną lekturą, gdyż dzięki niej inaczej postrzegam rzeczywistość i otaczających mnie ludzi. Serdecznie zachęcam do przeczytania książki i zapewniam, że każdy znajdzie tam coś dla siebie- radę lub historię, która pomoże mu spojrzeć na świat pozytywnie.

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content