Sukces plastyczny uczennic I LO w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”

7 kwietnia 2024 roku w Limanowskim Domu Kultury w Limanowej odbyła się uroczystość podsumowania V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”. Z dumą informujemy, że nasze utalentowane artystycznie uczennice odniosły w konkursie znaczące sukcesy.

Laureatką- zdobywczynią II miejsca jest Dominika Górska z klasy 2G. Opiekunem merytorycznym naszej artystki jest pan Dariusz Krzyżak. Brawo!

W konkursie świetnie zaprezentowały się także, zdobywając wyróżnienia:

Julia Duda z klasy 3A

I Zuzanna Wrona z klasy 3A.  Ich opiekunem merytorycznym była pani Kinga Janczy.

Tematem prac konkursowych była plastyczna interpretacja wiersza poetek obozowych, interpretacja fragmentu prozy poobozowej lub portret jednej z więźniarek KL Ravensbrück. Nasze utalentowane licealistki wykazały się we wszystkich kategoriach.  Na uwagę zasługuje również praca uczestniczki konkursu Alicji Król- podopiecznej pana Dariusza Krzyżaka z klasy 2e1. Gratulujemy!

Gratulujemy laureatce, wyróżnionym , uczestniczce♥️. Nauczycielom prowadzącym dziękujemy za wsparcie w rozwijaniu pasji i zdolności uczniów ♥️. Brawo!

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content