XVIII Rajd im. J. Staniszewskiego

28 września 200 turystów naszego liceum i innych szkół z powiatu limanowskiego wyruszyło na szlaki Beskidu Wyspowego, Gorców i Pienin, aby zdobywać ich kolejne szczyty, a tym samym uczcić pamięć profesora Józefa Staniszewskiego – patrona rajdu.

W 18 edycji imprezy, która – jak co roku – organizowana jest przez nasze liceum, wzięło udział 20 drużyn z 9 szkół: trzech ponadgimazjalnych (I LO im. Władysława Orkana, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej i Technikum im. Ks. Prof. J. Tischnera) i sześciu gimnazjalnych (Publiczne Gimnazjum Dobra, ZSS nr 2 w Limanowej, ZSS nr 4 w Limanowej, Gimnazjum Samorządowe w Tymbarku, Publiczne Gimnazjum w Jurkowie). Zakończenie rajdu odbyło się 29 września w budynku I LO w Limanowej. W czasie finału imprezy wyłoniono i nagrodzono najlepsze drużyny, a były nimi: w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – „Egzystencjalne Króliczki Teodora” z I LO w Limanowej , natomiast w kategorii drużyn gimnazjalnych – „Szalone salamandry” z Publicznego Gimnazjum w Dobrej.
Wręczenia pucharów i nagród dokonali Burmistrz Miasta Limanowa – Pan Władysław Bieda, Wicestarosta Limanowski – Pan Franciszek Dziedzina oraz Dyrektor naszej szkoły – Pani Anna Mruk. Zainteresowanych odsyłamy do galerii zdjęć z tegorocznej imprezy i już dziś zapraszamy na jej przyszłoroczną XIX edycję!

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content