III Zimowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I LO w Limanowej

Zawody odbyły się w dniu 24.02.2015r w hali sportowej I LO w Limanowej. Organizatorem zawodów było I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej, ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy SZS Limanowa. Głównym inicjatorem i opiekunem Zimowego Turnieju piłki siatkowej dziewcząt dla szkół gimnazjalnych była Pani mgr Krystyna Wójtowicz.

Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów: Gimnazjum nr 3 w Limanowej, Gimnazjum w Łukowicy, Gimnazjum w Kamienicy, Gimnazjum w Tymbarku ,Gimnazjum nr 1 w Limanowej, Gimnazjum w Mordarce.
W wyniku odprawy z opiekunami i losowania ustalono kolejność rozgrywania meczy  w dwóch grupach A i B  „systemem każdy z każdym”.
Wyniki poszczególnych spotkań:

Grupa A123PunktySetyMiejsca
G. ŁukowicaX2:12:064:0I
G. Tymbark0:2X2:042:2II
G. 1 Limanowa0:20:2X20:4III
Grupa B123PunktySetyMiejsca
G. KamienicaX2:02:064:0I
G. Mordarka0:2X0:220:4II
G. 3 Limanowa0:22:0X42:2III

Mecz o III miejsce (2 miejsce w grupie)
G. 3 Limanowa – G. Tymbark   2 : 0

Mecz o I miejsce ( pierwsze miejsce w grupie)
G. Łukowica –  G. Kamienica   0 : 2

Klasyfikacja   końcowa:

I miejsce:   GIMNAZJUM KAMIENICA

II miejsce:   GIMNAZJUM  ŁUKOWICA

III miejsce:   GIMNAZJUM  3 LIMANOWA

IV miejsce:   GIMNAZJUM TYMBARK

V –VI miejsce:   GIMNAZJUM 1 LIMANOWA, GIMNAZJUM MORDARKA

Puchar Dyrektora I LO w Limanowej oraz medale dla pierwszych trzech miejsc wręczyła Pani Dyrektor ANNA MRUK wraz z Dyrektorem ZPO Limanowa Pawłem Piętą i opiekunami drużyn.

W przerwie turnieju zostały rozlosowane nagrody dla wszystkich uczestniczek zawodów, które ufundowali: Firma „Elekrtical”, Firma  „ Limblach” Ignacy i Jarosław Włodarczyk, Auto Moto Klub Limanowa, Sklep Reporter, Agencja Ubezpieczeniowa „Pelikian” oraz Pani Krystyna Wójtowicz.

Podczas spotkania sędziowie uważnie obserwowali grę każdej z zawodniczek, dzięki czemu wyłoniona została najlepsza zawodniczka turnieju. Została nią Anna Bodziony, grająca w drużynie G. Łukowica.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Karolina Faron, Maria Jawor, Karolina Sukiennik, Monika Kozyra, Małgorzata Florek, Karolina Podgórni, Klaudia Opyd, Patrycja Wojtas, Diana Wojtas, Magda Augustyniak.
Opiekunem drużyny jest Pani mgr Danuta Kalicińska
24 lutego 2015

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content