Sportowe sukcesy

18 lutego w hali sportowej I LO w Limanowej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W rywalizacji udział wzięło siedem zespołów. W klasyfikacji końcowej: I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące Limanowa

II miejsce – Zespół Szkół nr 1 Limanowa
III miejsce – Zespół Szkół Tymbark
IV miejsce – Zespół Szkół nr 1 Mszana Dolna
V-VI miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Limanowa; Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Limanowa.
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej

Awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna I LO Limanowa w składzie: Dominika Knurowska, Katarzyna Korba, Paulina Stach, Weronika Kaim, Sandra Twaróg, Zuzanna Majeran, Anna Tobiasz, Joanna Lechowicz, Katarzyna Smoter, Karolina Michalik. Opiekunem drużyny jest Krystyna Wójtowicz.

6 lutego w hali sportowej ZSNr 1 Limanowej odbył się Turniej Piki Koszykowej chłopców o puchar „Ekonoma”.
Reprezentacja I LO wygrała wszystkie mecze i zdobyła I miejsce.

5 lutego w hali sportowej I LO w Limanowej odbył się II Siatkarski Turniej Orkana chłopców.
Oprócz naszej szkoły udział wzięły reprezentacje  3. limanowskich szkół ponadgimnazjalnych: ZS Nr 1, ZSTiO oraz ZSOiZ . Po zaciętej walce nasi reprezentanci zajęli II miejsce za ZS Nr1 w Limanowej. III miejsce wywalczył ZSTiO, a IV ZSOiZ.

Skład reprezentacji:Stach Dawid, Poszwa Maciej, Morzywołek Bartłomiej, Marcisz Andrzej, Czyrnek Tomasz, Skowronek Szymon, Sławęta Krystian, Janowski Jakub.