Zaproszenie: Wolontariat dla uczniów Impact’19

Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Impact chciałbym serdecznie zaprosić Uczniów Państwa placówki do udziału w wolontariacie podczas kongresu Impact\’19, który odbędzie się w Krakowie 21 i 22 maja.

Misją Fundacji Impact jest inspirowanie oraz stymulowanie rozwoju nowoczesnej gospodarki oraz akceleracja procesów innowacyjnych. Realizujemy ten cel tworząc międzynarodowe kongresy i wydarzenia poświęcone nowych technologiom i gospodarce. W czasie dwóch dni Impact’19 ponad 6000 uczestników i ekspertów będzie dyskutowało m.in. o rozwoju sztucznej inteligencji, biotechnologii, pojazdach elektrycznych i samochodach autonomicznych, czy przyszłości sektora kosmicznego. W tym miejscu pragnę nadmienić, że Impact’19 został wyróżniony przez Puls biznesu jako jedno z 20 najważniejszych wydarzeń dla innowatorów w Europie!

W ramach programu wolontariatu Impact’19 młodzi ludzie mogą zdobyć doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku przy wyjątkowym na skalę europy środkowo-wschodniej przedsięwzięciu. Te doświadczenia będą stanowiły mocną podstawę w budowaniu mocnej pozycji młodych na rynku pracy oraz pomogą w realizacji własnych przedsięwzięć.

Wolontariusze będą wspierali pracę zespołu organizacyjnego w zakresie komunikacji z uczestnikami, koordynacji przebiegu poszczególnych wystąpień, czy zarządzania ruchem uczestników, jednocześnie mając możliwość wysłuchać najbardziej interesujących ich wystąpień. Ponadto każdy członek zespołu wolontariuszy otrzyma certyfikat poświadczający o jego zaangażowaniu w organizację wydarzenia.

Partnerzy

Instytucje i firmy współpracujące z 1 LO w Limanowej.

MEN
CKE
OKE
KO
Starostwo Powiatowe
UM
Parafia MBB Limanowa
UP
AGH
UP JP2
Skip to content